WIADOMOŚCI

Studenci po pierwszych wykładach  

A A A

27.03.2019

  

Za nami spotkanie studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Dobromierzu. W sobotę, 23 marca w zajęciach, które odbyły się w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Dobromierzu uczestniczyło ponad 60 seniorów. Tym samym duża frekwencja potwierdza, że uniwersytet był potrzebny i oczekiwany przez naszych mieszkańców.

Studenci z zainteresowaniem wysłuchali bloku tematycznego poprowadzonego przez prof. dr hab. Stanisława Czaję, który obejmował wykłady pt. "Nobiliści w zakresie ekonomii" i "Złoto a gospodarka" oraz zagadnień z zakresu prawa spadkowego, które przybliżyła Maja Staszak – Radca Prawny.

Podczas spotkania wybrany został Zarząd Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Dobromierzu: prezes - Stanisław Bogacki, wiceprezesi -  Bronisław Fica i Hanna Ramz, skarbnik - Grażyna Bogacka, sekretarz - Krystyna Hrankowska. Przewodniczącą zebrania była Nina Piwko natomiast sekretarzem Władysława Filipczak.

Kolejne zajęcia już 5 kwietnia. Tematyka obejmować będzie m.in. Socjologię i Socjotechnikę, a wykład pt. "Jak kształtować rzeczywistość i wpływać na ludzi" poprowadzi dr Jerzy Tutaj.

 

   

   

   

   

   

   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
  
 

do góry  |