WIADOMOŚCI

Jasełka u Brzechwiaków

A A A

21.12.2018

  

Już za kilka dni Wigilia, kiedy to jak w żaden inny dzień poddajemy się rodzinnemu nastrojowi, refleksji i wspólnemu świętowaniu. Z okresem Bożego Narodzenia związane są teatralne inscenizacje narodzenia Chrystusa – jasełka.

 

W prawdziwie świąteczną atmosferę wprowadziły nas jasełka, które tradycyjnie wystawili uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Dobromierzu. Na scenie w dobromierskiej hali sportowej zaprezentowali się nasi najmłodsi mieszkańcy w nastrojowym, bożonarodzeniowym widowisku. Na uwagę widzów zasłużyła piękna scenografia, barwne stroje, choreografia, dobór muzyki, które towarzyszyły znakomitym występom tanecznym i wokalnym uczniów. Potwierdzeniem tych słów były gromkie brawa ze strony publiczności. 

Bożonarodzeniowe jasełka odbyły się z udziałem przedstawicieli władz samorządowych, duchowieństwa, lokalnej społeczności, grona pedagogicznego oraz rodziców dzieci.

Uczniowie wraz z nauczycielami dziękują wszystkim zaangażowanym w przedstawienie, jednocześnie życząc radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym 2019 Roku.

 

 

 

 

do góry  |